Skip to main content

Mobilny Battlefield ma lepszy model zniszczeń niż BF2042 - żartują fani

Ujęcia z testów.

Choć mobilna odsłona serii Battlefield najwyraźniej nie imponuje oprawą graficzną, fani żartują, że przebija Battlefield 2042 pod względem modelu zniszczeń.

Dyskusję wywołała publikacja krótkiego ujęcia z rozgrywki w serwisie Reddit. Użytkownik serwisu Reddit prezentuje gameplay obejmujący właśnie niszczenie jednego z budynków w mieście, najwyraźniej na niskich ustawieniach grafiki.

„Rejestracja trafień pewnie też jest lepsza” - zażartował kto inny. „Dużo lepsza” - odparł autor. W materiale faktycznie widać sprawną potyczkę z innym graczem.

„Czy tytuł ma tablicę wyników?” - zastanawia się kolejny fan, nawiązując zapewne do innego elementu, który w Battlefield 2042 był często krytykowany.

Pisząc nieco poważniej, autor wpisu przyznaje, że mobilny Battlefield „wymaga dopracowania”. Obecnie w kilku krajach na całym świecie trwają testy produkcji, na razie tylko na Androidzie.

„Poza zniszczeniami [gra] nie jest zbyt dobra” - uważa. „Nadal wygląda lepiej niż to, na co wydałem 100 dolarów” - komentuje niejaki „maverick118717”.

Zobacz także