Kolejny hit z Chin? Wuchang: Fallen Feathers intryguje

Jest długi gameplay.

Chińskie studio Lenzee Games zapowiedziało Wuchang: Fallen Feathers - grę akcji z elementami RPG. Tytuł ukaże się w 2024 roku, ale platform docelowych nie ujawniono.

Produkcja przeniesie graczy do starożytnych Chin za czasów panowania dynastii Ming. Zbyt wielu szczegółów nie przedstawiono, ale twórcy zaznaczają, że fabuła powstającego projektu bazuje na prawdziwych wydarzeniach, ale opowie o fikcyjnej bohaterce.

Zapowiedzi gry towarzyszy długi, trwający 18 minut gameplay z wczesnej wersji pozycji. Nagranie opublikowane przez serwis IGN prezentuje fragment, który najpewniej pochodzi z początkowych etapów przygody.

Produkcja może budzić skojarzenia z tytułami studia From Software. Główna bohaterka stawia czoła niewielkim grupom przeciwników, a kluczem do sukcesu są uniki. Pojawi się możliwość atakowania wrogów z zaskoczenia. Wideo wieńczy starcie z potężnym bossem.

W Wuchang: Fallen Feathers gracze zmierzą się z „tajemniczymi siłami, które zamieniły ponurą rzeczywistość w nadnaturalny horror”. Z gameplayu wynika, że jednym z zagrożeń jest pustosząca okolice plaga zarazy, na którą nie ma lekarstwa.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami