Total War: Warhammer 3 opóźniony - premiera dopiero w przyszłym roku

Twórcy nie chcą się śpieszyć.

Total War: Warhammer 3 zostało opóźnione - ukaże się na początku przyszłego roku, tylko na PC. Nie podano konkretnej daty. Dotychczas oczekiwane zwieńczenie strategicznej trylogii planowano na koniec obecnego roku.

„Wiemy, że to rozczarowujące wieści, ale dodatkowy czas pozwoli nam osiągnąć więcej niż próba wydania gry w pośpiechu jeszcze w tym roku” - napisano w komunikacie na Twitterze.

„Oczekiwania nie będą dużo dłuższe, opublikujemy także sporo nowych informacji. Data będzie mocniejszym terminem i najlepszym krokiem w nowej erze Total War: Warhammer”.

„Nie uznajemy premiery jako końca trylogii, lecz jako początek wieloletniego wsparcia” - zapewniają przedstawiciele studia Creative Assembly.

Ostatnie konkretne informacje na temat Total War: Warhammer 3 pochodzą z maja, gdy deweloperzy ujawnili Kislev - jedną z frakcji, która pojawi się w powstającej strategii.

To kraj inspirowany luźno XVII-wieczną Rosją i Unią Polsko-Litewską. Pojawią się też cztery frakcje demonów Chaosu do wyboru - wyznających różnych bogów: Khorne'a, Nurgle'a, Slaanesha i Tzeentcha. Jest też Kataj, czyli nacja inspirowana Chinami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami