Skip to main content

Henry Cavill o miłości do Warhammera. Poświęca na grę „odpowiednią” ilość czasu

Gracz z krwi i kości.

Henry Cavill - znany z roli serialowego Wiedźmina - wykorzystał kilka minut wywiadu, by podzielić się z widownią ciekawostkami o swoim ulubionym hobby. Aktor wyznał, że spędza przy grach „odpowiednią” ilość czasu.

O wyjątkowej pasji Henry’ego Cavilla mogliśmy usłyszeć już wiele razy. Nigdy nie ukrywał, że gry są dużą częścią jego życia, a do roli Geralta zachęciły go nie tylko powieści Andrzeja Sapkowskiego, ale również produkcje studia CD Projekt Red.

Jednym z najbardziej ukochanych przez aktora uniwersów jest świat Warhammera, a mianowicie gra Total War: Warhammer 3. Spytany podczas wywiadu ile czasu dziennie poświęca na zabawę przy popularnej strategii, odpowiedział:

- Odpowiednią ilość czasu. A mówiąc „odpowiednią”, to prawdopodobnie mam na myśli bardzo dużo dla tych, którzy nie grają. Gdy prowadzący wywiad podpytał, czy mowa o przynajmniej czterech godzinach, aktor dodał ze śmiechem: - Oj, raczej trochę więcej.

W rozmowie padło także pytanie, czy Cavill ma zamiar w przyszłości osobiście zaangażować się w produkcję gier. Aktor przyznał jednak, że nie chciałby zaglądać „za kurtynę” tego świata.

- Nie wiem. Myślę, że wymaga to zbyt dużo pracy, a ja nie jestem pewien, czy chcę wgłębiać się w ten świat zer i jedynek. Zostawiam to ekspertom oraz programistom. Doceniam ich pracę. To jedna z tych rzeczy, przy których wolę pozostać odbiorcą, przynajmniej na razie.

Zobacz także