"Prawdziwy" Jin z Ghost of Tsushima uczy się walki kataną

Idzie mu całkiem dobrze.

Daisuke Tsuji wciela się w Ghost of Tsushima w głównego bohatera, Jina Sakai. Aktor na potrzeby produkcji użyczył głosu i wizerunku, lecz animacjami walki zajęli się już kaskaderzy. Teraz mężczyzna postanowił sprawdzić własne umiejętności i sięgnął po katanę.

Tsuji pojawił się w materiale wideo innego aktora, Toru Uchikado. Ten jest już zaawansowanym użytkownikiem japońskiego miecza i postanowił zaoferować koledze kilka wskazówek. Wspólnie odtwarzają ataki, które wykonujemy w grze studia Sucker Punch.

Początkowo wychowany w Kalifornii mężczyzna ma pewne trudności, lecz wkrótce oglądamy przeróżne ciosy z postawy kamienia oraz wody. Jest też parowanie.

Na samym końcu jest nawet pojedynek obu aktorów, czyli - uwaga na spoilery - rekreacja walki Jina Sakai z jego wujkiem, lordem Shimurą. Zastosowano nawet ujęcia kamery przypominające te z Ghost of Tsushima.

Produkcja Sucker Punch doczekała się niedawno nie tylko rozszerzenia, ale także „natywnego” wydania na PlayStation 5. Jest też samodzielna wersja Legends, kooperacyjnego trybu z opcjonalną rywalizacją.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami