Call of Duty: Vanguard - znamy szczegóły testów beta

Zmiany i nowości względem alfy.

Sledgehammer Games opublikowało szczegóły na temat nadchodzących, otwartych testów beta Call of Duty: Vanguard. Ujawniono także zmiany wprowadzane względem sierpniowej fazy alfa.

Przypomnijmy: 13-16 września beta rozpocznie się na PS4 i PS5 dla graczy, którzy złożyli preordery. 16-20 września beta na PlayStation będzie otwarta. 16-17 potrwają testy na PC, Xbox Series X/S i Xbox One dla zamówień przedpremierowych, a 18-19 września - dla wszystkich chętnych na tych platformach.

Twórcy wyjaśniają, że faza alfa byłą źródłem wielu opinii, które przekuto na konkretne zmiany. Zmodyfikowano między innymi efekt widoczny na ekranie po otrzymaniu obrażeń, by poprawić widoczność. Zredukowano też mgłę i zwiększono ogólną jasność.

Podniesiono głośność kroków, ale wyciszono broń. Również „komentator” powinien teraz odzywać się rzadziej i mniej irytować.

Co zapewne ważniejsze, punkty odradzania graczy w trybie Champion Hill powinny być teraz bardziej oddalone od siebie, na co często narzekano. W wersji beta pojawią się także inne opcje zabawy, w tym Patrol. Punkty zdobywamy tu za kontrolę określonej strefy, znajdującej się w ciągłym ruchu.

Do tego standardowy zestaw: Team Deathmatch, Kill Confirmed, Domination oraz Search & Destroy. Ostatni wymieniony tryb - oraz Patrol - pojawią się na późniejszym etapie testów.

Więcej opcji zabawy przekłada się na większą liczbą udostępnianych map. Poza Champion Hill zagramy też na Hotel Royal, Gavatu, Red Star oraz - w drugim tygodniu - Eagle's Nest.

Pełna wersja Call of Duty: Vanguard ukaże się 5 listopada na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Debiut przełoży się także na sporo zmian i nowości w darmowym Warzone.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami