Diablo 2 - identyfikacja przedmiotów: zwoje i księgi, Cain

Jak odkrywać właściwości niezidentyfikowanych przedmiotów.

Spora część skarbów, którą znajdziesz w Diablo 2: Resurrected, będzie niezidentyfikowana. Ich magiczne cechy będą ukryte, a ty nie będziesz mógł korzystać z tego typu elementów wyposażenia. Z tej strony dowiesz się jak identyfikować przedmioty i w jaki sposób robić to za darmo.

Podczas rozgrywki w Diablo 2 bardzo szybko zbierzesz niezidentyfikowany przedmiot (1) - czy to magiczny (niebieski), rzadki (żółty) czy unikalny (złoty). Na pierwszy rzut oka nie będzie różnił się od zwykłego (białego) odpowiednika, ale dzięki identyfikacji będziesz mógł odkryć jego magiczne właściwości.

006_diablo_2_identyfikacja_przedmiotow_zwoje_ksieg_cain

Do identyfikacji możesz wykorzystać zarówno zwoje (2), jak i księgę (3) - ta druga działa na tej samej zasadzie, pozwala po prostu przenosić do 20 zwojów by oszczędzić miejsce w ekwipunku. Po ukończeniu trzeciego zadania aktu pierwszego możesz też poprosić Caina (4) by zidentyfikował przedmioty (5) za darmo.

007_diablo_2_identyfikacja_przedmiotow_zwoje_ksieg_cain

Po identyfikacji przedmiot zyska dodatkowe właściwości (6) - ich finalna ilość zależy od jakości samego przedmiotu. Rzeczy magiczne (niebieskie) posiadają jedną cechę, rzadkie (żółte) mogą mieć ich kilka, unikalne (złote) z kolei jeszcze więcej.

008_diablo_2_identyfikacja_przedmiotow_zwoje_ksieg_cain

Zawsze identyfikuj przedmioty, nawet jeśli nie planujesz z nich korzystać. Niezidentyfikowany oręż - szczególnie amulety, pierścienie i przedmioty zapewniające premie do umiejętności - po identyfikacji może zyskać na wartości nawet kilkudziesięciokrotnie.

Poprzednio: Diablo 2 - miejski portal: jak przywołać i używać

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Diablo 2 - handlarze: jak znaleźć, co oferują

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami