Call of Duty: Vanguard na PS5 w akcji - gameplay z testów alfa

Zmagania w trybie Champion Hill.

Na konsolach PlayStation trwa właśnie rozpoczęta wczoraj otwarta alfa Call of Duty: Vanguard. Gracze opublikowali już pierwsze filmy z rozgrywką.

Uczestnicy testów sprawdzają tryb Champion Hill, w polskiej wersji znany jako Wzgórze Mistrzów. W wariancie osiem drużyn walczy w formacie każdy z każdym, a wygrywa ekipa, która jako ostatnia pozostanie na polu bitwy. Zespoły składają się z dwóch lub trzech osób.

Nagrania z rozgrywki opublikowali między innymi youtuberzy Levenatic i MKIceAndFire - filmy zarejestrowano na PS5, a jeden z materiałów ukazuje rozgrywkę uchwyconą w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę.

Z wideo wynika, że rundy trwają minutę, a zmagania toczą się na stosunkowo niedużych mapach. Gracze dysponują ograniczoną liczbą odrodzeni, ale każdy wyeliminowany przeciwnik przywracania jeden „respawn” dla wszystkich członków drużyny.

Przypomnijmy, że na wrzesień zaplanowano otwarte testy beta Call of Duty: Vanguard, przy czym wcześniejszy dostęp uzyskają osoby składające zamówienie przedpremierowe. Pełna wersja ukaże się 5 listopada na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami