Testy Netflix Gaming tylko w Polsce - udostępniono dwie pierwsze gry

Bez dodatkowych opłat.

Zgodnie z zapowiedziami z lipca, Netflix rozszerza usługę o gry wideo. Jak poinformowano na Twitterze, właśnie rozpoczęły się testy inicjatywy. Co interesujące, są dostępne tylko w Polsce.

Nasz kraj ponownie jest więc polem testowym dla inicjatywy tego typu. Wcześniej w tym roku wyłącznie w Polsce abonament PlayStation Plus rozszerzono o szereg filmów i seriali, w ramach Video Pass.

Wracając do Netflix Gaming, od dzisiaj użytkownicy mogą bez dodatkowych opłat wypróbować dwie gry mobilne, w aplikacji na Androidzie: Stranger Things 1984 oraz Stranger Things 3.

„Jesteśmy na wczesnym etapie i mamy jeszcze dużo pracy do wykonania w nadchodzących miesiącach, ale to nasz pierwszy krok” - napisano w komunikacie.

Z opublikowanych zrzutów ekranu wynika, że gry nie są udostępniane przez streamowanie - jak filmy czy seriale - lecz użytkownicy są po prostu przenoszeni na stronę produktu w Google Play, skąd można pobrać tytuły.

Netflix zapewnia, że użytkownicy mogą mieć pewność, że nie uświadczą reklam i transakcji cyfrowych, a gry dostępne będą właśnie bez dodatkowych opłat, w ramach subskrypcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami