Halo Infinite zaoferuje kilka kampanii fabularnych?

Przecieki z testowej wersji.

Halo Infinite może zaoferować wiele kampanii dla pojedynczego gracza. Tak sugeruje plik graficzny, który wyciekł z testowej wersji trybu multiplayer.

Na screenie widzimy menu z wyborem trybu gry. Jednak zamiast słowa „kampania” widzimy napis „kampanie” - w liczbie mnogiej.

Taki scenariusz pasowałby do zapowiedzi deweloperów, którzy zaznaczali w przeszłości, że Halo Infinite ma być platformą pod różne doświadczenia i nowości w przyszłości.

Możliwe więc, że gra zadebiutuje z jedną kampanią, a na przestrzeni kolejnych miesięcy - czy nawet lat - twórcy z 343 Industries będą rozbudowywać historię o nowe rozdziały.

Warto też zaznaczyć, że deweloperzy zdają sobie sprawę, że w testowej wersji gry znalazły się pewne informacje na temat trybu single-player i proszą uczestników (którzy zajmują się data miningiem), by nie publikowali w sieci spoilerów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami