Tak wygląda Halo Infinite na Xbox One. Pierwszy gameplay ze starszej konsoli

Jest nieźle.

Przedstawiciele 343 Industries zorganizowali wczoraj prezentację trybu multiplayer z Halo Infinite przed rozpoczynającymi się już dziś testami wczesnej wersji. Pokazano też gameplay z wersji na Xbox One.

Nowa odsłona strzelanki działa na starszej konsoli w 60 klatkach na sekundę. Rozdzielczość jest dynamiczna.

- Staram się testować wersję Xbox One tak regularnie, jak tylko jestem w stanie - zaznaczył producent Sam Hanshaw. - To dla nas bardzo ważne, by wspierać tę platformę, żeby gra wyglądała dobrze.

- To naprawdę świetne, że możemy zabrać ze sobą całą naszą społeczność. Wiemy, że mnóstwo ludzi wciąż gra na Xbox One, choćby w ramach oczekiwania na swój egzemplarz konsoli nowej generacji - dodał Brain Jarrard, dyrektor ds. społeczności.

Halo Infinite zadebiutuje przed końcem roku. Tryb multiplayer będzie darmowy na wszystkich platformach, nie tylko dla abonentów usługi Game Pass. Pierwsze testy dla wybranych członków programu Halo Insider potrwają do niedzieli.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami