The Last of Us 2 - fani odkryli porzucony dialog między Ellie a Joelem

O tatuażu z ćmą.

Fanka The Last of Us 2 połączyła kilka porzuconych przez Naughty Dog kwestii dialogowych z gry, odkrywając całkiem nową rozmowę Ellie z Joelem. To krótka dyskusja o tatuażu dziewczyny, przedstawiającym ćmę.

Sam dialog nie jest spoilerem, ale ostrzegamy, że w dalszej części tej wiadomości drobne spoilery już się pojawiają. Poniżej wspomniana rozmowa, a także tłumaczenie:

(Unused dialogue) Joel and Ellie talk about her moth tattoo from r/thelastofus

- Zauważyłem, że ta jej hologramowa mapa, czy coś, to ćma. Stąd wzięłaś pomysł na tatuaż?
- Eee, może...? Krytyczny jesteś.
- Nie osądzam. Po prostu byłem ciekaw.
- Kłamca!
- Cóż, tak jak mówię, nie osądzam. Podoba mi się ta ćma.

Internautka o pseudonimie taegukie, która „posklejała” dialog z kwestii opublikowanych przez Evil Banana 202, podzieliła się teorią odnośnie okoliczności, w których mógł odbywać się dialog - oraz czego dokładnie dotyczyła rozmowa.

Uważa, że wspomniana „hologramowa mapa” z ćmą należy do Dr. Danieli Star - fikcyjnej superbohaterki, widocznej na jednej z kolekcjonerskich kart, które znajdujemy w świecie gry. Prawdopodobnie właśnie ona miała być inspiracją dla tatuażu Ellie, ale finalnie zdecydowano się powiązać ozdobę z atramentu z gitarą Joela, na której widnieje ćma.

tlou_2
Karta z Danielą Star. Hologramu brak

Taegukie podejrzewa, że dialog miał odbyć się w retrospekcyjnym rozdziale 17., kiedy Joel wspomina o komiksie „Savage Starlight”, który miał okazję przeczytać.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami