Netflix pracuje nad serialem Dragon Age?

Szczegóły nie są jeszcze znane.

Netflix pracuje obecnie nad serialem Dragon Age - informuje serwis Giant Freaking Robot. Autor raportu powołuje się na własne, zaufane źródła związane z platformą streamingową.

Nieznane są żadne szczegóły na temat adaptacji. Możliwe, że historia będzie związana z wydarzeniami z pierwszej odsłony cyklu.

dai_arrival_mattrhodes

BioWare wykreowało na potrzeby swojej serii dosyć typowe uniwersum fantasy, lecz oferujące charakterystyczne i rozpoznawalne już przez fanów elementy - choćby konflikt Templariuszy z magami czy motyw okresu Plagi, kiedy to świat zalewa fana mrocznych pomiotów.

Gry Dragon Age pozwalają tworzyć własnego bohatera lub bohaterkę. Można się więc domyślać, że w ewentualnym serialu główna postać będzie kimś zupełnie nowym dla tego fikcyjnego świata.

Deweloperzy z BioWare pracują obecnie nad Dragon Age 4. Akcja gry osadzona zostanie w Tevinterze, czyli imperium zarządzanym przede wszystkim przez magów. Data premiery i szczegóły na temat projektu nie są jeszcze znane. Według nieoficjalnych informacji, gra zadebiutuje dopiero w 2023 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami