Karty RTX 3090 uszkodzone przez New World są już wymieniane

EVGA wysłało nowe egzemplarze.

Firma EVGA rozpoczęła już proces wysyłania nowych kart graficznych RTX 3090 do graczy, których egzemplarze zostały uszkodzone podczas testowania New World od Amazon Studios.

Jak twierdzi YouTuber Jason Langevin, firma nie czeka nawet na wysyłkę przez użytkowników zepsutych kart. Pierwsze GPU zostały nadane już w miniony czwartek.

Dodano nawet nową opcję do wyboru podczas zgłaszania problemów z kartami. Obok innych przyczyn pojawiła się do zaznaczenia kategoria „New World”.

Karty psuły się przez brak limitu klatek na sekundę w menu i podczas loadingów, lub też przez problemy ze sterownikiem graficznym. Deweloperzy twierdzą, że usterki zostały wyeliminowane.

„Beta New World jest bezpieczna. Aby jeszcze bardziej zapewnić o tym graczy, wdrożymy do gry aktualizację, która ogranicza liczbę klatek na sekundę w menu gry. Jesteśmy wdzięczni za otrzymane od społeczności wsparcie i wciąż zamierzamy słuchać graczy, nawet po testach beta” - pisali twórcy po zaimplementowaniu pierwszych łatek.

Langevin twierdzi, że inne modele kart graficznych też mogą być narażone. Opiera się jedynie na wiadomościach od swoich widzów.

New World to gra MMO, która debiutuje 31 sierpnia. Zamknięte testy beta przyciągnęły w szczytowym momencie ponad 200 tys. graczy na Steamie. Tytuł kładzie duży nacisk na crafting oraz starcia PvP.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami