Wiedźmin Pogromca Potworów - zwój zasięgu: jak działa

Zwiększanie zasięgu postaci.

Zasięg naszego bohatera w grze Witcher Monster Slayer jest ograniczony białym okręgiem. Jeśli widzimy na ekranie potwora czy zasoby, ale znajdują się poza tym okręgiem, to nie możemy w nie kliknąć - dopóki nie podejdziemy bliżej danego miejsca.

Jest jednak sposób na zwiększenie zasięgu naszej postaci. Wystarczy kupić Zwój Zasięgu (1) w sklepie z przedmiotami. Jest w pierwszej zakładce, więc zobaczysz go na pierwszej stronie sklepu, gdy tylko go otworzysz.

zwoj_zasiegu

Koszt zwoju to 80 sztuk złota. Upewnij się, że masz wystarczającą kwotę w sakiewce (2), a potem sfinalizuj zakup. Po wyjściu ze sklepu zobaczysz, że biały okrąg (3) nieco się rozszerzył.

Nie jest to duża zmiana, lecz pomoże, gdy coś jest dosłownie parę centymetrów poza naszym zasięgiem. Pamiętaj też, że czas działania zwojów jest ograniczony - i upływa nawet wtedy, gdy nie masz włączonej gry!

Więcej porad:

Spis treści: Wiedźmin Pogromca Potworów - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami