Ghost of Tsushima Director's Cut kosztuje blisko 300 zł na PS4

Ujawniono polskie ceny.

W ofercie jednego z polskich sklepów pojawiła się zapowiedziana niedawno edycja reżyserska Ghost of Tsushima, dzięki czemu ujawniono ceny produkcji w złotówkach.

Za pośrednictwem RTV Euro AGD produkcję można kupić w przedsprzedaży zarówno na PS5, jak i PS4. Wydanie przeznaczone na nowszą z konsol Sony kosztuje 339 zł, a na starszą z platform dostępne jest za 299 zł.

Uwagę zwraca cena wersji dedykowanej PlayStation 4. Gra jest bowiem droższa niż premierowe edycje większości dużych tytułów na wspomniane urządzenie, choć należy podkreślić, że w skład pakietu wchodzi nie tylko podstawowa pozycja, ale też dodatek fabularny i bonusy cyfrowe.

Ghost of Tsushima Director's Cut zadebiutuje 20 sierpnia. Posiadacze bazowego wydania PS4 otrzymają możliwość wykupienia aktualizacji do odsłony reżyserskiej na PS5 za 125 zł. Pojawi się też opcja nabycia samych ulepszeń technicznych za 41 zł.

Nowa wersja gry na PlayStation 5 zaoferuje liczne usprawnienia, w tym krótsze czasy ładowania i możliwość rozgrywki w 4K lub 60 klatkach na sekundę. Do tego funkcje kontrolera DualSense.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami