Dziś prezentacja Ubisoftu - jak oglądać, stream na żywo

Pokaz nadchodzących nowości.

Dziś wieczorem - 12 czerwca - odbędzie się kolejna edycja Ubisoft Forward, a więc przygotowana przez francuskiego wydawcę prezentacja, na której firma przedstawi swoje nadchodzące gry. Wydarzenie rozpocznie się o 21:00.

Konferencja Ubisoftu - 12 czerwca, 21:00. Transmisję można obejrzeć w serwisie YouTube:

Prezentacja potrwa około godziny. Przed głównym wydarzeniem - o 20:00 - rozpocznie się pre-show, czyli pokaz wprowadzający ze szczegółami o nowościach w For Honor, Trackmanii i The Crew 2. Po konferencji odbędzie się zaś stream poświęcony Rainbow Six Siege.

Jakie gry zobaczymy na pokazie Ubisoftu?

Ubisoft zaprezentuje nowe szczegóły i materiały z Far Cry 6 - niewykluczone, że zobaczymy kolejne fragmenty rozgrywki. Do tego Rainbow Six Extraction, czyli kooperacyjna strzelanka, która do tej pory znana była jako Quarantine.

Wydawca zamierza również podzielić się dodatkowymi informacjami o Riders Republic - produkcji o sportach ekstremalnych. W powstającym projekcie gracze będą korzystać z różnych pojazdów, w tym rowerów i nart, na dużych mapach.

W planach także informacje o dalszym rozwoju Assassin's Creed Valhalla - być może Ubisoft zaprezentuje dodatek fabularny osadzony w Paryżu. Program obejmie też wieści o DLC do Watch Dogs Legion z Aidenem Piercem w roli głównej.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami