Decyzję o wydaniu Gran Turismo 7 na PS4 podjęto niedawno - raport

God of War Ragnarok od początku zmierza na starszą konsolę.

Niedawno ogłoszono, że nowy God of War i Gran Turismo 7 ukażą się nie tylko na PS5, ale też PlayStation 4. Według niepotwierdzonych wieści, decyzję o wydaniu drugiej produkcji na starszą konsolę podjęto niedawno.

Andy Robinson z serwisu VGC w opublikowanym tekście przekonuje, że Sony postanowiło przenieść grę wyścigową na PlayStation 4 „stosunkowo niedawno”. To tym bardziej możliwe, że jeszcze w grudniu pozycję reklamowano jako exclusive najnowszego urządzenia firmy.

gran_turismo_7_ps4
Grudniowa reklama sugerowała, że Gran Turismo 7 trafi tylko na PS5

Inaczej jest podobno w przypadku nowego God of War i Horizon Forbidden West. Dziennikarz, powołując się na anonimowych informatorów, twierdzi, że oba wymienione tytuły od początku powstawały także z myślą o PS4.

Kilka dni temu jeden z twórców gry o przygodach Aloy podkreślił, że starsza konsola Sony w żaden sposób nie wpływa negatywnie na projekt i nie ogranicza produkcji. Deweloperom udało się zrealizować wszystkie planowane pomysły.

Gran Turismo 7 i nowy God of War zadebiutują w 2022 roku. Wspomniane Horizon Forbidden West powinno pojawić się zaś na rynku jeszcze przed końcem aktualnego, choć dokładna data premiery nie jest znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami