Crysis Remastered Trilogy zapowiedziane. Druga i trzecia część zostaną odświeżone

Kolekcja zmierza na PC i konsole.

  • Powstaje remaster trylogii Crysis
  • Na potrzeby paczki twórcy odświeżą drugą i trzecią część serii
  • W kolekcji zabraknie trybów sieciowych

Crytek ujawniło Crysis Remastered Trilogy - pakiet trzech części cyklu w odświeżonej wersji. Zestaw pojawi się jesienią 2021 roku na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch.

Kolekcja zaoferuje odnowione wydania kampanii fabularnych gier, wchodzących w skład pakietu, a więc zabraknie trybów sieciowych. Podkreślono jednocześnie, że każdy tytuł zainteresowani będą mogli kupić również osobno, ale cen nie przedstawiono.

Remaster pierwszej odsłony Crysis ukazał się latem ubiegłego roku, co oznacza, że nowością są odświeżone wersje drugiej i trzeciej części. Nie wspomniano jednak o Warhead - samodzielnym rozszerzeniu do tak zwanej „jedynki”.

Na razie nie ujawniono zakresu zmian, które twórcy wprowadzą do nowszych strzelanek, ale w opublikowanym zwiastunie przedstawiono fragmenty rozgrywki z poszczególnych tytułów. Przy odnawianiu produkcji Crytek ponownie współpracuje z Saber Interactive.

Niemieckie studio zaznacza, że remaster trylogii pozwoli zapoznać się z kompletną historią. Gracze staną więc najpierw do walki na wyspach Korei Północnej, by później trafić do Nowego Jorku, a na końcu zmierzą się z organizacją C.E.L.L.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami