Młodzi Drake i Sully na zdjęciu z filmu Uncharted

Sony opowiada o planach.

Sony przyznaje, że odbiór nadchodzącego filmu „Uncharted” może przełożyć się na opinie na temat serii gier. Ujawniono także, że produkcja ma imponujących rozmiarów budżet - 120 mln dolarów.

Informacje ujawnił dziennik The New York Times, gdzie opublikowano także zdjęcie z planu. Widać na nim znacznie odmłodzonego Drake'a (w tej roli Tom Holland) oraz pozbawionego wąsów Sully'ego (Mark Wahlberg) - jak przystało na prequel.

1

Ilustracji towarzyszy wywiad, w którym wypowiada się między innymi Asad Qizilbash z działu marketingu Sony. Jest także szefem projektu z ramienia PlayStation Worldwide Studios.

- Mamy trzy cele. Poszerzenie grupy odbiorców dla gier. Przeniesienie produktów do Sony Pictures. Pokaz współpracy - wymienia menedżer.

- To ryzyko, ale myślę, że sobie poradzimy - odparł, zapytany o to, czy ewentualna wpadka w kinach nie odbije się negatywnie na odbiorze samych gier.

Po ostatnim opóźnieniu, nowa premiera filmu Uncharted została ustalona na 22 lutego przyszłego roku. Prequel przedstawi młodość Nathana Drake'a. Reżyserem produkcji jest Ruben Fleischer, odpowiedzialny ostatnio za obie części „Venom” oraz „Zombieland”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami