Wiedźmin radzi wikingom - CD Projekt komentuje DLC do Assassin's Creed Valhalla

Wskazówki, jak zlikwidować wroga.

W tym tygodniu ukaże się Gniew Druidów, czyli pierwsze fabularne DLC do Assassin's Creed Vallhalla. Ubisoft ujawnił nowego przeciwnika, którego spotkają gracze, na co zareagowali autorzy serii Wiedźmin.

Na Twitterze cyklu o zabójcach w kapturach opublikowano dwie grafiki związane z rozszerzeniem. Pierwsza ukazuje The Cursed - członka Children of Danu, czyli druidzkiego kultu. Tajemniczy osobnik skrywa twarz pod czaszką zwierzęcia, a w prawej ręce trzyma sierp.

Postać jest najprawdopodobniej jednym z przeciwników, z którymi zmierzymy się w toku rozgrywki. Oponent budzi skojarzenia z leszym - stworem znanym z gier CD Projektu - do czego odniósł się oficjalny profil serii Wiedźmin.

„Kilka rad od Geralta: jest odporny na znak Axii, ale szczególnie wrażliwy na bombę dwimerytową, olej przeciwko reliktom i Igni. Nie ma za co!” - napisano na oficjalnym Twitterze cyklu o przygodach Białego Wilka.

Drugi obrazek ukazuje zaś Flanna Sinna, a więc jednego z wielkich władców Irlandii. Monarcha sprawował rządy w latach 879-916, podczas gdy podstawowe Assassin's Creed Valhalla osadzone jest 873 roku - niewykluczone więc, że pomożemy królowi zdobyć władzę.

Dodatek Gniew Druidów ukaże się 13 maja. DLC będzie można kupić osobno, ale dostęp do rozszerzenia uzyskają także nabywcy przepustki sezonowej lub produkcji w edycji Gold, Ultimate albo kolekcjonerskiej.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami