Tegoroczne Call of Duty "zbudowane z myślą o nowej generacji"

Grę tworzy Sledgehammer Games.

Activision potwierdziło, że tegoroczną odsłonę Call of Duty produkuje studio Sledgehammer Games - odpowiedzialne w przeszłości między innymi za części Infinite Warfare czy WW2.

- To gra zbudowana z myślą o doświadczeniu nowej generacji, z oszałamiającą oprawą w kampanii, trybie multiplayer oraz kooperacji - zaznaczył Daniel Alegre, dyrektor operacyjny Activision, w rozmowie z inwestorami.

Alegre dodał, że strzelanka jest zaprojektowana w taki sposób, by „być zintegrowaną oraz by rozszerzyć istniejący ekosystem Call of Duty”. Chodzi tu najpewniej o połączenie z Warzone.

Według nieoficjalnych informacji, nowa część cyklu ponownie powróci do okresu II wojny światowej - niewykluczone jednak, że tym razem otrzymamy spojrzenie na alternatywną wersję wydarzeń, kiedy to konflikt nie zakończył się w 1945 roku.

Kolejne odsłony Call of Duty są zazwyczaj oficjalnie ujawniane w maju, więc prawdopodobnie niedługo doczekamy się pierwszego trailera.

Co ciekawe, pierwotnie studio Sledgehammer miało przygotować swoją część cyklu w ubiegłym roku. Różne raporty wskazywały, że akcja miała rozgrywać się między innymi w Wietnamie. Prace jednak opóźniały się, więc projekt ostatecznie przejęło studio Treyarch, które zbudowało Black Ops: Cold War.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami