Cyberpunkowy Cloudpunk otrzyma DLC rozmiarów osobnej gry

Dodatek City of Ghosts.

  • Rozszerzenie City of Ghosts jest dłuższe niż podstawowa gra
  • Pojawi się dwójka bohaterów i różne zakończenia
  • W planach uliczne wyścigi

Twórcy cyberpunkowego Cloudpunk zapowiedzieli duży dodatek do gry - nazywa się City of Ghosts. Data premiery nie jest znana i na razie ujawniono tylko wersję na PC.

Deweloperzy twierdzą, że DLC wielkością przypomina osobną produkcję i może być traktowane jako pełnoprawny sequel bazowego tytułu. Rozszerzenie wprowadza drugą kampanię fabularną, w której ponownie wcielimy się w Ranię z firmy dostawczej, działającej w futurystycznym Nivalis.

Po wydarzeniach z podstawowego Cloudpunk, kobieta zwraca uwagę groźnej korporacji kurierskiej Curzona. Ponadto zmierzy się z wyznawcami sztucznej inteligencji i organizacją ściągająca długi. Pojawi się też drugi bohater - hazardzista Hayse, który przed świtem musi spłacić swoje długi. Historia obu postaci będzie się przecinać, a gra przełączy pomiędzy nimi automatycznie.

Twórcy obiecują, że dodatkowa kampania jest dłuższa niż podstawowa opowieść oraz mroczniejsza, bardziej dramatyczna i ambitniejsza. Deweloperzy podkreślają, że na zakończenie wpłyną wybory podejmowane zarówno w bazowym Cloudpunk, jak i rozszerzeniu.

W planach są nowe obszary futurystycznej metropolii do zwiedzenia, a także możliwość personalizacji latającego samochodu HOVA. Do tego opcja uczestniczenia w ulicznych wyścigach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami