Outriders - cena i oferty w wybranych sklepach

Dziś premiera.

Outriders, czyli połączenie strzelanki i RPG od polskiego studia People Can Fly, debiutuje dziś, 1 kwietnia. Jeżeli chcesz zamówić grę na PC, PlayStation lub Xbox, poniżej znajdziesz najważniejsze informacje i odnośniki do ofert w wybranych sklepach.

Gra jest dostępna w limitowanej Edycji Premierowej, zawierającej męski i żeński zestaw sprzętu Hell's Rangers​, arsenał 11 unikatowych broni Hell's Rangers oraz modyfikacje i naklejki ​Hell's Rangers na pojazdy.

PC

PS4 (darmowa aktualizacja do wersji PS5)

PS5

Xbox One / Xbox Series X

Outriders jest strzelanką osadzoną w mrocznym uniwersum sci-fi i z silnie zarysowanymi elementami RPG. To przygoda kooperacyjna dla maksymalnie trzech osób, ale można też grać solo.

Podstawą rozgrywki jest eksploracja niebezpiecznej planety Enoch oraz walka - zarówno za pomocą broni palnej, jak i niezwykłych mocy tytułowych Outriderów, zależnych od wybranej klasy. W trakcie podróży gracze nieustannie gromadzą coraz lepsze wyposażenie, a także rozwijają umiejętności, zwiększając potęgę postaci.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami