Loop Hero - kolejność budowania, co budować najpierw

Rozbudowa obozu.

Po ukończeniu samouczka i powrocie z pierwszej ekspedycji (lub po śmierci) trafiamy do naszego obozu. Możemy rozbudowywać go o kolejne struktury. Każda z nich zapewnia dostęp do różnych bonusów, kart czy nawet nowych klas.

Są różne zaawansowane strategie i "buildy" dotyczące rozbudowy obozu. Tutaj chcemy jednak podać najbardziej uniwersalne wskazówki i sposoby rozbudowy.

Przede wszystkim, najlepszym wyborem dla większości graczy będzie zbudowanie najpierw budynku Herbalist's Hut. Daje on dostęp do mikstur leczniczych, które mogą pomóc w krytycznych sytuacjach, szczególnie w początkowych fazach przygody, gdy gramy jeszcze wojownikiem.

cobudowac
Herbalist's Hut to dobry wybór na start

Następnie najlepiej zbudować Gymnasium. Budynek ten odblokowuje system zdobywania doświadczenia, dzięki czemu w trakcie ekspedycji zyskujemy specjalne cechy postaci, które wzmacniają bohatera. Otrzymujemy też kartę Wioski.

Później warto zainwestować w budynek Field Kitchen. Zapewnia nieco większą szansę przetrwania i otwiera drogę do nowej klasy. Budynek Smithy da natomiast dostęp do podstawowego wyposażenia startowego, co też może się przydać.

Następnie szybko warto zbierać surowce na budynek Smeltera, by zdobyć szansę na odblokowanie dodatkowych pól wyposażenia (na przykład na hełm).

Następnie: Loop Hero - jak działa karta Chrono Crystals

Spis treści: Loop Hero - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Loop Hero - kiedy walczyć z bossem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami