Loop Hero - czy gra trafi na konsole

Loop Hero na PS4, PS5, Xbox i Switch.

Loop Hero zadebiutowało na Steamie. To świetna, wciągająca gra, która przyciągnęła już uwagę kilkuset tysięcy graczy z całego świata.

Wielu na pewno zadaje sobie pytanie: czy Loop Hero trafi na konsole? Nie ma jeszcze jednak konkretnej odpowiedzi. Grę wydaje Devolver Digital, a jest to firma, która nieraz wydała już na inne platformy gry, które wcześniej debiutowały tylko na PC.

Obecnie jednak żadna wersja konsolowa nie została zapowiedziana. Minęło jednak zaledwie kilka tygodni od premiery, więc możliwe, że zapowiedź nastąpi za kilka miesięcy. Niezależni deweloperzy nie dysponują dużymi środkami i skupiają się obecnie na rozwoju gry na PC.

Nintendo Switch byłoby idealne dla tego typu rozgrywki, podobnie zresztą jak smartfony. Na oficjalne zapowiedzi trzeba jednak poczekać. Gdy tylko wersja konsolowa lub mobilna zostanie zapowiedziana, zaktualizujemy tę wiadomość.

Spis treści: Loop Hero - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami