Exclusive Stadii trafi na PC i konsole - to Bomberman R Online

Sieciowa wersja uznanej gry.

  • Bomberman R Online to sieciowa wersja gry sprzed kilku lat
  • Tytuł oferuje tryb wzorowany na battle royale
  • Produkcja będzie darmowa

Bomberman R Online to gra na wyłączność Google Stadia. Firma Konami poinformowała jednak, że wkrótce gra pojawi się na innych platformach - PC, PS4, Xbox One i Switch. Daty premiery na wspomnianych urządzeniach nie ujawniono.

Produkcja jest sieciową wersją tytułu sprzed kilku lat. Fundamenty rozgrywki są takie same jak w poprzednich odsłonach cyklu: wcielamy się w jegomościa, który z pomocą ładunków wybuchowych toruje sobie wyjście z planszy.

Gra oferuje jeden tryb zabawy - Battle 64. Wariant jest przeznaczonym dla maksymalnie 64 użytkowników odpowiednikiem battle royale. Gracze rywalizują na połączonych ze sobą szesnastu mapach, przy czym na każdej walczy ze sobą czterech uczestników zmagań. Po pokonaniu wszystkich przeciwników można przedostać się do kolejnej lokacji.

Tak jak na Stadii, Bomberman R Online dostępne będzie za darmo. Pojawi się jednak możliwość kupna pakietu Premium Pass za równowartość 9,99 dolarów (około 39 zł). Paczka pozwoli tworzyć prywatne rozgrywki z własnymi zasadami rozgrywki.

Nabywcy pakietu dostaną też stroje nawiązujące do klasycznych tytułów Konami - pojawią się skiny Naked Snake'a i Raidena z Metal Gear Solid, Piramidogłowego i Robbie the Rabbit z Silent Hill oraz Simona, Richtera i Alucarda z Castlevanii.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami