Fortnite pozwala tworzyć własne bronie, a w grze pojawiła się Lara Croft

W ramach nowego sezonu.

  • W nowym sezonie Fortnite do gry trafiły kolejne skórki, w tym Lary Croft
  • Nie zabrakło też innych dodatkowych treści

Dzisiaj w Fortnite wystartował kolejny sezon zmagań. Wśród nowości jest opcja samodzielnego tworzenia broni oraz postać Lary Croft.

Wydarzenie rozpoczęła przeznaczona do zabawy w pojedynkę misja, w której gracze - jako agent Jones - wraz z Fundamentem zażegnali kryzys punktu zerowego. Wprowadzeniem do zadania jest opublikowany przez Epic Games efektowny trailer.

W wyniku przeprowadzonych działań tajemniczy impuls zmienił mapę i utworzył strefę pierwotną, w której wyeliminowano zaawansowaną technologię. Obszar zasiedliły dzikie zwierzęta - w tym kurczaki i drapieżne wilki - które gracze mogą oswajać lub upolować.

Pozostawiane przez istoty zasoby i ocalała technologia pozwalają tworzyć własne bronie. Przygotowane narzędzia - między innymi pierwotny karabin, rewolwer i łuk płomienisty - wyróżniają się wysokimi obrażeniami zadawanymi wrogom.

Nie zabrakło też zestawu kolejnych skórek. Nabywcy karnetu bojowego zdobędą skin Lary Croft. Słynna poszukiwaczka przygód dostępna jest w dwóch odsłonach - wersji znanej ze współczesnej trylogii Tomb Raider i edycji nawiązującej do starszych gier z cyklu.

Inne postacie to wspomniany agent Jones, a także Raven z komiksów wydawnictwa DC i piłkarz Neymar Jr. Do tego łowczyni dinozaurów Taran, kurczak Gdak, dżin Raz i skrytobójczyni z iglicy.

W walce o przetrwanie w strzelance może pomóc nasz poradnik do Fortnite z cennymi wskazówkami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami