Final Fantasy 7 Remake - darmowy upgrade na PS5, zapowiedziano wersję Intergrade

Sporo zmian, również w rozgrywce.

  • Pełnoprawna wersja gry na PS5 ukaże się 10 czerwca
  • Wersja Integrade to ulepszenia plus dodatek fabularny
  • „Zwykły”, darmowy upgrade na PS5 nie zawiera dodatku z wersji Intergrade

Final Fantasy 7 ukaże się w wersji przygotowanej specjalnie dla PlayStation 5 i oferującej poprawioną grafikę, przy czym upgrade jest darmowy dla posiadaczy wersji PS4. Zapowiedziano też specjalne wydanie gry, dostępne tylko na PS5 - Final Fantasy 7 Remake: Intergrade. Zarówno aktualizacja jak i nowa edycja zadebiutują 10 czerwca.

Poprawiona wersja na najnowszą konsolę Sony to tekstury, mgła i oświetlenie lepszej jakości. Do wyboru dwa tryby graficzne, jeden z 4K a drugi z 60 klatkami na sekundę. Twórcy dodali też łatwy poziom trudności i tryb fotograficzny.

Wersja Intergrade to wszystkie wspomniane funkcje plus dodatek fabularny, którego główną bohaterką jest znana z oryginału Yuffie. Bohaterka trafia do Midgaru i łączy siły z mężczyzną o imieniu Sonon. Integrade jest dostępne tylko na PS5. Dodatek można kupić osobno, ale także dopiero po aktualizacji gry do wersji na nową konsolę.

Przy aktualizacji edycji z PS4 do PS5, użytkownicy przeniosą zapisane stany gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami