Twórcy Limbo pracują nad grą z otwartym światem i widokiem TPP

Ujawnia ogłoszenie.

  • Nowa gra studia PlayDead zaoferuje otwarty świat i widok TPP
  • Akcja zostanie osadzona w realiach science-fiction
  • Projekt wyda Epic Games

Na stronach studia PlayDead, które znane jest między innymi z platformowego Limbo, pojawiło się ogłoszenie o pracę, które ujawnia nowe informacje o kolejnej grze deweloperów.

Zespół poszukuje dyrektora technicznego. W opisie stanowiska zawarto sekcję, przedstawiającą profil firmy. We wspomnianym fragmencie napisano, że obecnie rozwijanym projektem jest produkcja z otwartym światem w realiach science-fiction.

playdead_grafika01
Grafika ze strony studia PlayDead

Niezapowiedziany na razie tytuł zaoferuje także widok z perspektywy trzeciej osoby, aczkolwiek nie jest jasne, czy będzie to kamera umieszczona tuż za plecami postaci. Tajemnicza gra powstaje z myślą o „kilku platformach”.

Projekt tworzony jest w oparciu o silnik Unreal Engine. PlayDead zaznacza, że pozycję wyda Epic Games na mocy umowy, którą obie firmy podpisały w marcu ubiegłego roku. Niewykluczone więc, że produkcja na PC pojawi się tylko w sklepie twórców Fortnite.

playdead_grafika02
Grafika ze strony studia PlayDead

Na stronach studia internauci znaleźli również dwie nowe grafiki koncepcyjne, choć nie wiadomo, czy są powiązane z przygotowywaną grą. PlayDead składa się obecnie z 50 osób. Studio przekonuje, że funkcjonuje w sposób „eksperymentalny”, a jednocześnie stroni od tak zwanego crunchu, czyli pracy po godzinach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami