Skip to main content

Games with Gold: lipiec 2019 - pełna oferta

Inside, Castlevania: Symphony of the Night i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na lipiec 2019. Wśród pozycji, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox są Inside i Castlevania: Symphony of the Night.

Pierwszą grę przez cały miesiąc ściągną posiadacze Xbox One. Tytuł to platformówka, za którą odpowiadają autorzy Limbo - gracze kierują poczynaniami chłopca przemierzającego mroczne lokacje i rozwiązującego przygotowane przez twórców zagadki.

Z kolei pomiędzy 16 lipca a 15 sierpnia właściciele konsoli otrzymają Big Crown: Showdown, w którym maksymalnie 4 użytkowników walczy o koronę. W trakcie rozgrywki stawiają czoła wyzwaniom w trzech lokacjach stylizowanych na średniowiecze.

Inside wyróżnia się nietypową oprawą graficzną

Natomiast od 1 do 15 lipca na X360 pojawi się odświeżona wersja Castlevania: Symphony of the Night. Wcielamy się w potomka Draculi, którym eksplorujemy rozległe lokacje w transylwańskim zamku. Tak jak w oryginale, wydarzenia przedstawiono w dwóch wymiarach.

Od 16 do 31 lipca produkcję o synu wampira zastąpi Meet the Robinson - gra oparta na filmie animowanym „Rodzinka Robinsonów. Tytuł pozwala wziąć udział wydarzeniach znanych z pierwowzoru.

Zobacz na YouTube

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Read this next