Twórcy God of War pracują nad niezapowiedzianą grą

Rekrutacja do tajemniczego projektu.

God of War: Ragnarok to nie jedyna gra, nad którą pracuje Sony Santa Monica, studio odpowiedzialne również za poprzednie odsłony przygód Kratosa. Zespół potrzebuje dyrektora artystycznego do niezapowiedzianej jeszcze produkcji.

“Poszukujemy doświadczonego dyrektora artystycznego do pracy przy nowym, niezapowiedzianym tytule! Lubisz współpracować przy tworzeniu gier definiujących gatunek? Dołącz do nas, gdy wyruszamy w nową podróż!” - czytamy w ogłoszeniu na oficjalnej stronie.

Komunikat nie ujawnia detali dotyczących nadchodzącej gry. Jednak fakt, że studio szuka pracownika z wieloletnim doświadczeniem sugeruje, że nie jest to raczej pomniejszy projekt, lecz wysokobudżetowa produkcja. Mając na uwadze wcześniejszą współpracę studia z Sony, będzie to najpewniej tytuł ekskluzywny na PS5.

Sony Santa Monica to amerykańskie studio, które współpracę z Sony rozpoczęło jeszcze w 2001 roku. Na koncie ma pięć głównych gier z serii o Kratosie, a aktualnie pracuje nad kolejną częścią przygód pogromcy bogów, oznaczoną podtytułem Ragnarok.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami