The Last of Us 2 z nowym zwiastunem fabularnym - pół roku po premierze

Materiał spoilerowy.

Ważne: Poniżej znajdują się spoilery. Nie czytaj tej wiadomości, jeżeli dopiero zacząłeś grać w najnowszą grę Naughty Dog lub masz zamiar sprawdzić ją w przyszłości.

Niespełna pół roku po wydaniu The Last of Us 2, firma Sony opublikowała nowy zwiastun gry. Nagranie przedstawia spoilerowe wątki fabuły produkcji.

Wideo koncentruje się na Abby, czyli drugiej z bohaterek, którą gracze kierują w tytule. Udostępniony materiał przybliża między innymi motywację działań dziewczyny, a także fragmenty rozgrywki z udziałem postaci.

„Rok dobiega końca i w święta nowi gracze sięgną po produkcję, więc przygotowaliśmy kolejny trailer, który szerzej prezentuje fabułę i po raz pierwszy skupia się na emocjonalnej podróży Abby, krzyżującej się ze ścieżką Ellie” - wyjaśnia przedstawiciel studia Naughty Dog na blogu PlayStation.

The Last of Us 2 dostępne jest na PS4, ale grę można uruchomić także na PlayStation 5 - w ramach wstecznej kompatybilności.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami