Remastery BloodRayne 1 i 2 wkrótce ukażą się na PC

Darmowy upgrade dla posiadaczy oryginałów.

  • Odświeżone wersje BloodRayne 1 i 2 zadebiutują 20 listopada
  • Nowe wydania zaoferują szereg usprawnień technicznych

Firma Ziggurat Interactive poinformowała, że 20 listopada na PC zadebiutują remastery dwóch pierwszych części BloodRayne - wydanych kilkanaście lat temu gier akcji.

Zapowiedziane kilka miesięcy temu nowe wersje produkcji przygotowuje studio Terminal Reality, które odpowiada za powstanie oryginałów. W planach między innymi możliwość zabawy w 4K oraz przeskalowane do wyższych rozdzielczości przerywniki filmowe.

Gry zaoferują też opcję rozgrywki za pomocą padów i poprawione wyświetlanie grafiki z obsługą czterokrotnego wygładzenia krawędzi. Do tego udoskonalone oświetlenie, a także ulepszone efekty pokroju odbić, wody, mgły i cieni.

Na razie nie ujawniono cen odświeżonych wydań obu gier - poinformowano jednak, że posiadacze pierwowzorów otrzymają darmowy upgrade do nowych edycji. Natomiast na Twitterze przedstawiciele wydawcy nie wykluczyli, że w przyszłości pozycje trafią na konsole.

Dwie części BloodRayne opowiadają o przygodach tytułowej wampirzycy, która jest zarazem tajną agentką. W pierwszej odsłonie bohaterka próbuje pokrzyżować plany nazistów, a w sequelu stara się powstrzymać innych wampirów przed przejęciem kontroli nad światem.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami