Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

BloodRayne powraca - remastery dwóch pierwszych części trafią na konsole

Odnowione edycje klasyków.

Firma Ziggurat Interactive zapowiedziała odświeżone wersje pierwszej i drugiej części BloodRayne. Gry w wydaniu ReVamped zadebiutują jesienią bieżącego roku na PS4, Xbox One i Switch.

Oryginalne produkcje ukazały się na początku XXI wieku. Pozycje opowiadają o przygodach tytułowej bohaterki, która jest w połowie wampirem, a w połowie człowiekiem. Kobieta walczy z nadnaturalnymi zagrożeniami i stara się pokrzyżować plany nazistów.

Remastery zaoferują możliwość rozgrywki w 4K. W planach przerywniki filmowe w wyższych rozdzielczościach oraz poprawione oświetlenie na poziomie silnika, który z kolei udoskonalono, by był kompatybilny z nieskompresowanymi teksturami.

To jednak nie wszystko: inne udoskonalenia obejmą między innymi wygląd odbić, wody, mgły, a także cieni.

Warto zaznaczyć, że nowe wersje nie trafią na PC, ponieważ na komputerach osobistych dostępne są już od jakiegoś czasu. W 2020 roku BloodRayne 1 i 2 otrzymały odnowione edycje o podtytule Terminal Cut.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze