Call of Duty Black Ops: Cold War - cena i preorder

PS4, Xbox One, PS5 i Xbox Series X/S.

Call of Duty Black Ops: Cold War zadebiutuje 13 listopada. Trafi zarówno na PC, PS4 oraz Xbox One, jak i PS5 oraz Xbox Series X/S. Na tej stronie zgromadziliśmy informacje o cenach oraz oferty w wybranych sklepach.

Wersji na PC nie można kupić w pudełku - dostępna jest tylko cyfrowa edycja na platformie Battle.net.

Gra nie oferuje darmowej aktualizacji na konsole nowej generacji. Co prawda na PS5 i Xbox Series X możliwa jest rozgrywka w ramach wstecznej kompatybilności, ale w takim przypadku gracz nie otrzyma graficznych usprawnień, większej płynności obrazu i innych udogodnień.

PS4:

Xbox One:

PS5:

Xbox Series X/S:

Poniżej prezentacja komina:

cod_komin

Cold War to kontynuacja oryginalnego Black Ops. Tym razem trafiamy w środek zimnowojennego konfliktu z początku lat 80. W kampanii - w której pokierujemy stworzonym przez siebie bohaterem - powrócą znane postacie, jak Woods, Mason i Hudson. Fabułę zainspirowano prawdziwymi wydarzeniami.

Nie mogło oczywiście zabraknąć trybu wieloosobowego, który wyraźnie różni się od poprzedniej części serii i oferuje tryby całkowicie nowe dla cyklu. Fani walki z nieumarłymi ucieszą się natomiast z powrotu minikampanii Zombie.

cod_cold_war_1

Cała zawartość udostępniana po premierze - nowe mapy czy tryby oraz bronie, a także dodatki do trybu Zombie - będzie oferowana bezpłatnie.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami