CoD Black Ops: Cold War - konsolowi gracze wyłączają crossplay, by uniknąć cheaterów z PC

Jedyna droga ucieczki.

Konsolowi gracze, biorący udział w becie Call of Duty: Black Ops Cold War, wyłączają funkcję crossplay, aby uniknąć cheaterów z PC. W sieci są już materiały, które prezentują działania oszustów.

Interesujący jest fakt, że problem z cheaterami występuje pomimo faktu, że postępy z testów beta nie przeniosą się do premierowej wersji gry.

The MOST blatant and ridiculous aim hack I've EVER seen in a video game 😂 from r/blackopscoldwar
[PC + SEA] One hour into the beta and I've already met a player with soft aimbot and wallhack. I hope Treyarch monitors anticheat closely this time. from r/blackopscoldwar

Szybkie spojrzenie na popularne strony z hackami do gier potwierdza, że twórcy oszustw oferują już narzędzia do Black Ops na sprzedaż.

Aktualnie jedynym ratunkiem dla graczy na konsolach jest wyłączenie rozgrywki międzyplatformowej. „Wolę długo czekać na wypełnienie lobby, niż użerać się z tymi klaunami, którzy nie potrafią wejść do meczu bez hacków” - napisał jeden z użytkowników Reddita pod filmem z oszustwem.

Z podobnymi problemami borykało się Call of Duty Modern Warfare oraz tryb Warzone od momentu premiery - Infinity Ward zbanowało już wiele tysięcy kont. Tej samej taktyki możemy się spodziewać od twórców Cold War, studia Treyarch.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami