PS Plus: wrzesień 2020 - pełna oferta

PUBG i Street Fighter 5.

Sony zaprezentowało listę gier, które we wrześniu bez dodatkowych opłat będą mogli pobrać wszyscy abonenci usługi PS Plus.

Na PS4 trafi między innymi Playerunknown's Battlegrounds, potocznie zwane PUBG. Produkcja spopularyzowała gatunek battle royale - gier, w których setka graczy walczy o przetrwanie na stopniowo pomniejszanym polu bitwy.

pubg_plus
PUBG rozpoczęło trend na battle royale

Posiadacze PlayStation 4 z aktywnym abonamentem pobiorą też Street Fighter 5 - wydaną w 2016 roku bijatykę Capcomu. Podobnie jak w poprzednie części, tytuł oferuje kilkanaście zróżnicowanych postaci, którymi toczymy pojedynki przeciwko sztucznej inteligencji lub innym użytkownikom.

Od 1 września do PS Plus trafią:

  • PUBG (PS4)
  • Street Fighter 5 (PS4)

Jednocześnie znikną:

  • Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered (PS4)
  • Fall Guys: Ultimate Knockout (PS4)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami