Ghost of Tsushima: Legends bez mikropłatności

Wszystkie elementy do zdobycia w trakcie rozgrywki.

Deweloperzy ze studia Sucker Punch zapewnili, że w zapowiedzianym wczoraj Legends - darmowym trybie kooperacji do Ghost of Tsushima - nie pojawią się mikropłatności.

Po ujawnieniu modułu współpracy niektórzy internauci zaczęli wyrażać obawy, że - ze względu na obecność opcji personalizacji postaci - twórcy zaimplementują możliwość kupowania przedmiotów kosmetycznych za prawdziwe pieniądze.

„W Ghost of Tsushima: Legends nie ma mikrotransakcji i nie mamy żadnych planów dodania ich do gry. Wszystkie elementy odblokowywane są w trakcie standardowej rozgrywki” - obiecali przedstawiciele Sucker Punch w oświadczeniu przekazanym serwisowi IGN.

Tryb kooperacji otrzymają za darmo wszyscy posiadacze podstawowej produkcji, choć do zabawy wymagany będzie aktywny abonament PS Plus. Wariant zaoferuje trzy rodzaje aktywności, które przeznaczone są dla grup składających się z od 2 do 4 graczy.

ghost_of_tsushima_4_postaci
Do wyboru gracze otrzymają cztery postacie

Zobacz: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Użytkownicy pokierują jedną z czterech klas postaci - Samurai, Hunter, Ronin lub Assassin. Nie zabraknie elementów nadprzyrodzonych, inspirowanych legendami oraz mitologią Japonii i wyspy Cuszima.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: IGN

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami