PS Plus: sierpień 2020 - pełna oferta

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered i nie tylko.

Firma Sony zaprezentowała listę gier, które w sierpniu bez dodatkowych opłat będą mogli pobrać wszyscy abonenci usługi PS Plus.

Na PS4 pojawi się między innymi Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered, czyli wydana w marcu odświeżona wersja kampanii fabularnej drugiej odsłony współczesnej odnogi cyklu strzelanek. Subskrybenci ściągną tytuł już od jutra, 28 lipca.

fall_guys_plus
W Fall Guys: Ultimate Knockout dominuje kolorowa oprawa graficzna

Posiadacze PlayStation 4 z aktywnym abonamentem pobiorą też Fall Guys: Ultimate Knockout - nastawioną na zabawę wieloosobową grę, która zadebiutuje dopiero 4 sierpnia. 100 graczy - kierujących sympatycznymi ludzikami - weźmie udział w teleturnieju, w którym trzeba wykonywać zróżnicowane zadania. Nie zabraknie dużej dawki humoru.

W sierpniu do PS Plus trafią:

  • Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered (PS4) - dostępne od 28 lipca
  • Fall Guys: Ultimate Knockout (PS4) - dostępne od 4 sierpnia

W sierpniu znikną:

  • Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii
  • NBA 2K20
  • Erica

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami