CoD Warzone i Modern Warfare z operatorem polskiego GROM-u - spełniono prośby fanów

Petycja odniosła sukces.

Infinity Ward najwyraźniej usłuchało fanów z Polski. Wraz z dzisiejszym startem nowego sezonu w Call of Duty Warzone i Modern Warfare, do gier dodano postać operatora GROM-u wraz z odpowiednim wyposażeniem.

W dostępnym z poziomu produkcji sklepie gracze mogą kupić paczkę zawierającą członka polskiej jednostki specjalnej. Zestaw oferuje także ręczny karabin maszynowy, wizytówkę, emblemat i spray. Cena to 1200 punktów Call of Duty.

grom_cod
Paczka z polskimi elementami (źródło: CODNews)

Dodanie treści nawiązujących do GROM-u jest najprawdopodobniej efektem starań fanów z Polski. Kilka tygodni temu uruchomili petycję, w której prosili Infinity Ward o zaimplementowanie polskich elementów.

cod_warzone_modern_warfare_grom
Operator GROM-u w CoD Warzone i Modern Warfare (źródło: CODNews)

Nowy sezon Call of Duty Warzone i Modern Warfare wprowadził też szereg innych nowości, w tym postać kapitana Price'a. Pierwsza z wymienionych gier otrzymała także trzy rodzaje losowych wydarzeń, występujących między pierwszym zrzutem zaopatrzenia a zamknięciem gułagu - w ramach jednego z eventów wszyscy wyeliminowani gracze mogą wrócić do bitwy.

Źródło: CODNews.pl

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami