Nowy sezon CoD Warzone i Modern Warfare opóźniony - ze względu na sytuację w USA

"To nie jest odpowiedni czas".

Activision poinformowało o opóźnieniu kolejnych sezonów Call of Duty Warzone, Modern Warfare i mobilnej odsłony serii. Pierwotnie miały rozpocząć się jutro, 3 czerwca.

Na razie nie ujawniono nowych terminów startu wspomnianych wydarzeń. W opublikowanym komunikacie wyjaśniono, że powodem decyzji o ich przesunięciu są zamieszki, które od kilku dni trwają w Stanach Zjednoczonych.

„Chociaż wszyscy nie możemy się doczekać, by zagrać w nowe sezony Modern Warfare, Warzone i Call of Duty: Mobile, to nie jest odpowiedni czas. (…) Teraz jest moment, by usłyszani zostali ci, którzy mówią o równości, sprawiedliwości i zmianie. Jesteśmy z wami” - napisano.

Activision to nie pierwsza firma, która odwołuje przygotowane wydarzenia. Wczoraj Sony zrezygnowało z planowanego na najbliższy czwartek pokazu gier na PS5, zaś EA Sports postanowiło nie przeprowadzać prezentacji kolejnej części serii Madden NFL.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami