Mafia 2 - jak ukraść samochód

Różne sposoby.

W grze Mafia 2 możesz zarobić na kradzionych autach - lub po prostu odstawić je do swojego garażu, jeśli chcesz jakieś zatrzymać. Tu skupiamy się na sposobach kradzieży.

Po pierwsze, możesz po prostu bezczelnie zatrzymać jadące auto - stając przed nim - i podejść do drzwi kierowcy. Pojawi się opcja zabrania wozu (1). Vito wyrzuci kierowcę, a potem możesz wsiąść do auta.

samochody1

Uważaj tylko, bo niektórzy kierowcy będą stawiać opór i zacznie się bójka. To daje policji więcej czasu i mogą pojawić się w okolicy.

Bezpieczniejsza metoda to kradzież wozów z parkingów. Wystarczy podejść do drzwi i wybrać opcję rozbicia szyby lub otworzenia zamka (2). Użycie wytrychów jest lepszym wyjściem.

samochoddao

Gdy masz już wóz, wystarczy, że dotrzesz nim na złomowisko (3).

samochodyma

Na złomowisku musisz wjechać do specjalnej prasy miażdżącej (4). Zostaw w niej auto, wysiądź i wejdź po schodach na górę, by uruchomić prasę (5). Otrzymasz pieniądze za dostarczenie i przerobienie wozu.

samocdhy2

Garaż jest przy twoim mieszkaniu. W Edycji Ostatecznej od razu mamy jednak kilka aut z DLC, więc tak naprawdę przejmowanie samochodów na własność nie jest opłacalne.

Spis treści: Mafia 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 2 - napady, jak okradać sklepy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami