Mafia 2 - jak przyjąć mandat

Płacenie mandatów.

Łamanie prawa w grze Mafia skutkuje często pościgiem policyjnym, a jeśli dokonasz napadu czy ukradniesz auto, jest też ryzyko aresztowania. W przypadku mniejszych wykroczeń w ruchu drogowym możesz jednak liczyć zaledwie na mandat.

Jeśli na przykład stukniesz w inne auto (nie przy pełnej prędkości) na oczach policji, to po prawej stronie, nad minimapą, zobaczysz ikonę mandatu (1).

mandat1

Jeśli chcesz przyjąć mandat - a często jest to po prostu wygodniejsza opcja niż uciekanie przed radiowozami i ryzyko jeszcze większych uszkodzeń wozu - musisz się zatrzymać i wysiąść z auta.

Podejdzie do ciebie policjant i pojawi się okienko wyboru - tutaj zgadzasz się na przyjęcie mandatu. Możesz też odmówić (2), ale wtedy zacznie się prawdziwy pościg.

mandat2

Warto zaznaczyć, że musisz zatrzymać się w miarę szybko. Jeśli nie będziesz zwalniał przez dłuższy czas, policja rozpocznie tradycyjny pościg. Cena mandatów to zazwyczaj 50 dolarów.

Następnie: Mafia 2 - napady, jak okradać sklepy

Spis treści: Mafia 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 2 - jak naprawić i przemalować samochód

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami