The Wonderful 101 - niepowtarzalna gra akcji z Wii U

Gramy w wersję Remastered.

The Wonderful 101 to najbardziej wyjątkowa gra od studia Platinum Games. Zadebiutowała w 2013 roku na Wii U, a teraz - w nieco odświeżonej wersji - trafia też na inne platformy.

Przygotowaliśmy krótki gameplay z wersji PC. Niestety, sterowanie myszką nie jest zbyt wygodne, więc nawet na komputerze lepiej wybrać kontroler. Kształty niezbędne do aktywowania różnych broni rysujemy wtedy po prostu analogiem.

Gra przypomina w założeniach Devil May Cry czy Bayonettę. Też walczymy z przeciwnikami, wykorzystując kombosy i ciosy specjalne. Tyle tylko, że w tym przypadku sterujemy całą grupą superbohaterów - z których formujemy różne rodzaje uzbrojenia.

Remaster nie poprawia zbyt wielu elementów oryginału, ale kolorowa, kreskówkowa oprawa wizualna sprawia, że tytuł nie zestarzał się zbytnio pod względem grafiki - o ile nie przyglądamy się teksturom w cut-scenkach.

The Wonderful 101 Remastered mogą już grać wszyscy, którzy wsparli projekt na Kickstarterze. Natomiast do sprzedaży tytuł trafi pod koniec maja - na PC, PS4 i Switcha.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami