Final Fantasy 7 Remake - Wavering Heart, zawody w podciąganiu

Tifa kontra Andrea.

To zadanie poboczne w Final Fantasy VII Remake wykonujemy w rozdziale czternastym. Jest bardzo proste, choć nie widać go na mapie - musisz udać się do Wall Market.

Kiedy już jesteś na miejscu, udaj się do siłowni. Byłeś już tam, by robić przysiady. Siłownia znajduje się przy drodze do willi Corneo. Wejdź do środka, a zobaczysz Andreę i ikonę misji. Porozmawiaj z nim.

Potem pozostaje tylko zgodzić się i przyjąć wyzwanie, a Tifa wkroczy na ring. Obejdzie się jednak bez walki, bo to rywalizacja na podciąganie się na drążku.

pullups

Mechanika działa tak, jak w przypadku przysiadów. Jest jednak trudniej, bo kolejność wciskania przycisków jest nieco pomieszana, dlatego zwracaj uwagę na linie (1) łączące ikony przycisków.

W ten sposób zorientujesz się, jak wciskać przyciski. Zachowaj odpowiednie tempo i zapamiętaj kolejność, bo po chwili wskazówki zupełnie znikną i musisz polegać na pamięci. By wygrać, musisz po prostu zaliczyć więcej podciągnięć niż rywal. Misja składa się z dwóch rund.

Następnie: Final Fantasy 7 Remake - Malicious Goons, jak pokonać Tonberry

Spis treści: Final Fantasy 7 Remake - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Final Fantasy 7 Remake - The Power of Music, gdzie znaleźć płyty

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami