Just Cause 4 za darmo od 16 kwietnia - w Epic Games Store

Na razie dostępna jest gra z Sherlockiem Holmesem.

Epic Games Store ujawniło, że 16 kwietnia o godzinie 17:00 czasu polskiego udostępni za darmo Just Cause 4 - kolejną odsłonę przygód Rico Rodriqueza.

Jednocześnie użytkownicy platformy otrzymają możliwość pobrania przygodowego Wheels of Aurelia. Obie wymienione produkcje będzie można zdobyć bezpłatnie: wystarczy przed 23 kwietnia przypisać tytuły do konta.

Just Cause 4 to wydana w 2018 roku najnowsza odsłona cyklu od Avalanche Studios. Ponownie wcielamy się w Rico Rodriqueza - agenta, który tym razem udaje się do fikcyjnego Solis w Ameryce Południowej. Gra oferuje otwarty świat i dużą swobodę w rozgrywce.

Obecnie ściągnąć można dwie pozycje. Pierwszą jest Sherlock Holmes Crimes and Punishments z tytułowym detektywem w roli głównej, a drugą utrzymana w konwencji horroru przygodówka Close to the Sun.

Aby zdobyć wszystkie wymienione pozycje, na kartach katalogowych poszczególnych gier, należy kliknąć przycisk „Pobierz”. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ oferta obowiązuje tylko do 16 kwietnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami