GTA 6 - aktor ujawnił postać Meksykanina przed oficjalną zapowiedzią gry

Głosu użyczył już w 2018 roku.

Aktor Jorge Consejo ujawnił w swoim internetowym CV, że w 2018 roku wcielił się w postać Meksykanina (The Mexican) w GTA 6.

Mężczyzna usunął informację, gdy tylko gracze zwrócili na nią uwagę. W wiadomości na Twitterze napisał później, że „nie może komentować niektórych projektów”, ale też wcale nie zaprzeczył, że GTA 6 powstaje.

gtamex

Według pojawiających się w przeszłości doniesień na temat nowego Grand Theft Auto, akcja ma przenieść graczy między innymi na Florydę i do Ameryki Środkowej lub Południowej, a Rockstar inspiruje się podobno serialem Narcos.

Zobacz: GTA 6 - potencjalna data premiery, podsumowanie przecieków i plotek

Warto dodać, że Jason Schreier z Kotaku twierdzi, że na informacje o GTA 6 poczekamy jeszcze długo. Skomentował w ten sposób plotki o rzekomej zapowiedzi gry, która miała nastąpić w marcu.

Ostatnia wydana do tej pory gra studia Rockstar to Red Dead Redemption 2 z 2018 roku. Jeden z byłych pracowników zaznaczył kilka miesięcy temu, że studio pracuje nad kilkoma projektami.

Następnie: Doom Eternal jako strzelanka TPP - dzięki modyfikacji

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami