Football Manager 2020 za darmo - do 25 marca

Aktualizacja: oferta przedłużona o tydzień, do 1 kwietnia.

Aktualizacja: Studio Sports Interactive poinformowało, że przedłuża okres darmowej gry w Football Manager 2020 o tydzień. Piłkarską produkcję można więc przetestować do 1 kwietnia.

Oryginalna wiadomość: Firma Sega i studio Sports Interactive udostępniły za darmo Football Manager 2020. W produkcję każdy może zagrać do najbliższej środy - 25 marca.

Aby móc bezpłatnie przetestować najnowszą odsłonę piłkarskiego menedżera, wystarczy pobrać tytuł za pośrednictwem platformy Steam, na karcie katalogowej klikając przycisk „Zagraj”. Do pobrania są pliki o rozmiarze 3,7 GB.

Tak jak w przypadku innych podobnych wydarzeń, postępy osiągnięte w okresie próbnym będzie można przenieść do pełnej wersji gry. Nie zabraknie więc możliwości kontynuowania kariery od przerwanego momentu.

Football Manager 2020 to kolejna część rozwijanej od wielu lat serii. Gracze wcielają się w menedżera, prowadzącego wybrany klub piłkarski. W trakcie rozgrywki należy między innymi zarządzać składem i dobierać odpowiednią taktykę.

fm_2020_free
Prawie jak Excel

Najnowsza odsłona wprowadziła szereg rozmaitych usprawnień i ulepszeń. Dodano na przykład centrum rozwoju, za pomocą którego można mieć większą kontrolę nad działaniami zespołu młodzieżowego. Do tego udoskonalenia w warstwie graficznej.

Źródło: Steam

Następnie: Domena GTA 6 zaktualizowana przez Rockstar. Przygotowania do zapowiedzi?

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami