Rockstar może ujawnić GTA 6 w marcu - sugerują nieoficjalne źródła

Nowa część coraz bliżej?

Grand Theft Auto 6, czyli kolejna odsłona gangsterskiej serii, może zostać zapowiedziane 25 marca - wynika z niepotwierdzonych doniesień.

Informację przekazała osoba, która prowadzi na Twitterze profil GTAVINR. Przekonuje, że „istnieje bardzo duża szansa”, że Take-Two i Rockstar Games nową część słynnego cyklu zaprezentują we wspomnianym terminie.

Internauta powołuje się na użytkownika serwisu GTAForums o pseudonimie Gonnaenodaethat. Od jakiegoś czasu na łamach portalu publikuje tajemnicze, pozornie niezwiązane ze sobą wpisy. W jednej z wiadomości znalazły się cyfry 0320, które mogą wskazywać właśnie na marzec 2020 roku.

Według GTAVINR, wspomniany użytkownik jest „bardzo wiarygodnym źródłem”, który ujawnia informacje związane z Rockstarem od około 10 lat. Warto zaznaczyć, że przed zapowiedzią Red Dead Redemption 2 na PC także udostępniał tajemnicze posty.

Wielu fanów gangsterskiego cyklu z GTAForums podejrzewa, że Grand Theft Auto 6 faktycznie zostanie zapowiedziane 25 marca. Spekulują jednak, że kilka dni wcześniej - 20 marca - twórcy gry opublikują pierwszy teaser.

Oczywiście to wciąż są niepotwierdzone informacje. Ponadto warto mieć na uwadze, że jeżeli doniesienia są prawdziwe, plany twórców mogły ulec zmianie w związku z coraz poważniejszymi problemami z epidemią koronawirusa.

Następnie: Polanie w akcji - gameplay z kampanii fabularnej Iron Harvest

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami